Czy warto wydawac duzo na jedzenie dla psa?

Czy Biodiesel Przyczyna Brain Damage

zanieczyszczenie Diesel powoduje uszkodzenie mózgu i wziewne opary wysokoprężne inicjuje reakcję na stres w mózgu. Może to zagrażać długoterminowej uszkodzenia mózgu u ludzi, którzy mieszkają w regionach o wysokiej emisji diesel.

W Itsy Bitsy bity sadzy mogą przemieszczać się na nos i Lodge w mózgu.bombonierki reklamowe To ma taki sam wpływ na mózg jak żaden maź nagromadzenie w silnikach i może uniemożliwić normalne funkcjonowanie mózgu i przetwarzania danych.

Dziesięciu ochotników płci męskiej, w wieku od osiemnastu do trzydziestu dziewięciu, kazano iść do komory gazowej (?), Który jest wypełniony spalin z silnika wysokoprężnego w ciągu jednej godziny. Po około pół godziny minęło, wzorce fal mózgowych EEG pokazuje reakcja ta zmiana w strukturze sugeruje nieprawidłowe reakcje w przetwarzaniu informacji w korze mózgu.

Wskazując, że wdychanie zanieczyszczonego powietrza w ciągu roku nie tylko zwiększa ryzyko zachorowanie na raka płuc lub serca i płuc, może również zwiększać ryzyko wystąpienia chorób neurodegeneracyjnych, takich jak choroba choroby Parkinsona Alzheimera, wynika z najnowszych badań.

Co mózg przetwarza toksyny środowiskowe?

Trochę ostatnich badań okazało się, że toksyczność cząsteczkowa spalin z silników Diesla powoduje stres oksydacyjny pośredniczy stan zapalny w korze mózgowej. (Zostało ono uznane przez jakiś czas, że zapalenie jest przyczynową afflications element zarówno płuc i ogólnoustrojowej ekspozycji na opary Diesla).

Twój mózg jest bardzo wrażliwy na szkodliwe skutki spowodowane stresem oksydacyjnym.

Na przykład, stres oksydacyjny, wydaje się mieć wpływ negatywny wpływ na pojawienie się choroby, takie jak choroba Parkinsona i choroba Alzheimera.

Tego rodzaju naprężenia w korze mózgu wydaje się również przy innych chorobach psycho-chorobowego, na przykład:

Artykuł napisany przez: NTO Grzegorz Stasiowsk

Author: jupikwzywa.pl

Share This Post On