Jakie sa wyroby mleczne bez tluszczu?

Jakie sa wyroby mleczne bez tluszczu?

Pokarmy, które powodować wzdęcia

Wzdęcia jest bardzo częstym objawem, że ludzie często doświadczają po zjedzeniu posiłku. Wzdęcia jest zwykle odczuwany w dolnej części brzucha, a czasami w górnej części. Wzdęcia zwykle czuje się tak, jakby nie ma ciśnienia stosowane od wewnątrz, a ludzie często mówią, że mogą patrzeć do sześciu miesięcy ciąży. Wzdęcia po jedzeniu często różni się od doświadczonych wzdęcia z menopauzą, ciąża i PMS. Wzdęcia po jedzeniu czuje gazowy i zazwyczaj ustępuje po przejściu wiatr lub odbijanie. Ten rodzaj wzdęcia mogą być spowodowane przez niektórych pokarmów. Jednakże, jeżeli się często, to może również wskazywać problemy układu pokarmowego, takich jak zespół cieknącego jelita, zespół jelita drażliwego, Candida przerostu, pasożyty jelitowe, celiakia, choroba Crohna, wrzodziejące zapalenie okrężnicy i ogólnie alergiami pokarmowymi i nietolerancji. Oprócz wzdęcia po jedzeniu, częstym objawem wszystkich tych warunków jest chroniczne zmęczenie. To dlatego, że twój system trawienny jest odpowiedzialny za rozpad i wchłanianie składników odżywczych z pożywienia, jesz. Jeśli jest problem, trawienny, jej łatwo stać się niedoborem składników odżywczych, a to często powoduje przewlekłe zmęczenie.

Więc skąd wiesz, jeśli są wzdęcia powodu żywności, które jesz, albo dlatego, że masz problemy trawienne? Osoba posiadająca zdrowego układu trawiennego doznają znacznie mniej wzdęcia, nawet w przypadku produktów, które najczęściej powodują wzdęcia. Jednak lista pokarmów poniżej powszechnie powoduje wzdęcia u wielu ludzi.

1.Raffinose - cukier znaleźć w fasoli, kapusta, brukselka, brokuły, szparagi, inne warzywa i produkty pełnoziarniste. Spożywane na surowo, te pokarmy powodują wzdęcia bardziej niż wtedy, gdy są gotowa przenośny koncentrator tlenune.

2.Lactose - naturalny cukier głównie w mleka i produktów mlecznych, takich jak ser, śmietana, jogurt i lody.
Artykuł napisany przez:

Author: jupikwzywa.pl

Share This Post On