Wydawac duzo na roznorodne jedzenie czy jesc duze ilosci tego samego?

3 Lean, nie oznacza,

Unikaj przetworzonych mięs, takich jak boczek, kiełbasy i salami, pepperoni, ponieważ są one zazwyczaj bardzo wysokiej zawartości tłuszczów nasyconych i dlatego kalorii. Wybierz leanest kawałki mięsa, które można sobie pozwolić, a w miarę możliwości wyboru białego mięsa, takie jak drób, jak to będzie mniej tłuszczu i kalorii - i zawsze usunąć skórę, gdyż właśnie tam większość tłuszczu jest przechowywany.kajaki kolonowskie

4Keep oko na porcje

To tak łatwo zniszczyć swoją dietę, jedząc tylko trochę za dużo (i wiele osób przybrać na wadze w pierwszym rzędzie poprzez zdrowe odżywianie, ale zbyt wiele ...). Więc zacznij poprzez zmniejszenie wielkości porcji o około jedną trzecią. Wielki wskazówka jest po prostu użyć mniejszego talerz. Staraj się jeść wolniej też tak zacząć pełna szybciej czujesz. Może to zająć trochę czasu, aby przyzwyczaić się do jedzenia trochę mniej, ale będzie - i naprawdę nie potrzebują tych dodatkowych kalorii. Pamiętaj, że aparat tlenowy kobiety potrzebują mniej kalorii niż mężczyźni, więc nie mają zastosowania zasady równości, aby Twój porcje albo. Oczywiście ilość kalorii można zapisać, zależy od tego, co jesz, ale w miarę upływu czasu cięcia w dół tylko trochę może mieć decydujące znaczenie dla utraty wagi, a następnie utrzymania go.

5 Co pijesz?

Nie zapominajcie, że można pić kalorii, jak je jeść! Będziesz zaskoczony, jak wiele napoje można sumować, więc miej oko na nich. Na średniej dzień możesz mieć szklankę soku pomarańczowego na śniadanie (75 kalorii), czarną kawę z cukrem połowie rano (20), puszkę koksu przez popołudnie (130) i kilka średnich kieliszki wina do obiadu (250). To nie wydaje się dużo, prawda? Jednak całkowita wynosi około 475 kalorii! Kobieta diety będzie zazwyczaj mający około 1200 kalorii dziennie - więc to ponad jedna trzecia wykorzystana! Więc oglądać obsługujących rozmiary z soku i mleka, a do picia wodę, a nie jak najwięcej.Smakowe woda mineralna jest zbyt dobrym rozwiązaniem. Słodkie napoje gazowane w puszkach są jedną z najlepszych rzeczy można zrezygnować dla zdrowia, ale jeśli trzeba je mieć, a następnie wybrać z kilku wersji diety kalorii (nadal będą straszne dla zębów!). Zrezygnować lub przynajmniej ograniczyć cukier w herbacie i kawie ... i uważaj kalorii w alkoholu.

Podsumowanie

Pierwsze swoje prawo bilans kaloryczny jest kluczem do zdrowego odchudzania i pobytu szczupła zawsze. Większość ludzi wie, co trzeba zrobić, aby schudnąć - mniej jeść i wykonywać więcej - ale to może być trudne w praktyce! Małe sztuczki i wskazówki mogą mieć decydujące znaczenie, więc po prostu korzystać z tych 5 najlepszych wskazówek, aby schudnąć i będziesz na dobrej drodze, by osiągnąć idealny ciężar. Wystarczy zacząć, a wkrótce będziesz zmierza do diety sukcesu!

Artykuł napisany przez:

Author: jupikwzywa.pl

Share This Post On