Co zrobic z popsutym jogurtem? Czy moge go zjesc?

Kradzież tożsamości - Podpis Crime naszych czasów

Kradzież tożsamości to przestępstwo podpis naszych czasów. Ten artykuł składa się z trzech części: Po pierwsze, co można zrobić, aby zapobiec bycia ofiarą; Po drugie, co można teraz zrobić, aby pomóc jeśli tożsamość została skradziona. Trzecia sekcja zawiera listę kontrolną kroków do naśladowania, jeśli Twoja tożsamość została skradziona i dodatkowe zasoby.http://www.adamet.com.pl/rury-adamet/

Jak unikać kradzieży tożsamości

1. Nigdy nie podawać danych osobowych, chyba że inicjatorem umowy. Przykładem jest "phishing" - oszukańcze e-mail wysłany do Ciebie z prośbą o informacje osobiste, takie jak numery kont, data urodzenia itp Innym przykładem jest zachęta zadzwonić pojawić z prośbą o numer ubezpieczenia społecznego i adres. Jeśli nazywają cię lub e-maila - nie dostarczają żadnych informacji.

2. Nie zawierają dane osobowe swoich kontroli. Jeśli masz prawo jazdy lub numer telefonu lub innego dogodnego informacje wymienione na czeku poza minimum wymagane przez bank, niszczyć je i uzyskać nowe dokumenty Sprawdź teraz. Twoje czeki lub anulowane kontroli sprzedaż ochrona fizyczna Wrocław dane osobowe są otwarte zaproszenie do kradzieży tożsamości.

3. rozdrabniacze są ważną inwestycją. Shred wszystkie swoje wpływy, anulowane kontroli, oferty kart kredytowych i wszystko co ma informacji osobistych lub rachunku. oszuści Wysypisko nurkowania poszukujących ważnych informacji o tożsamości brali udział w wysokości 20% przestępstw kradzieży tożsamości rozwiązany.

4. Zwróć uwagę na kontach finansowych. Oglądaj kont bankowych i kart kredytowych sprawozdań dla nieautoryzowanych opłat. Przynajmniej raz w roku, dokonuje przeglądu kopię raportu kredytowego i współmałżonka. Bądź wyczulony na wszelkich podejrzanych transakcji finansowych.

5. Zmniejszyć, co odbywa się w portfelu lub portmonetce.
Artykuł napisany przez: Puck informacje

Author: jupikwzywa.pl

Share This Post On